Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Powidz - Oferty sprzedaży nieruchomości

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

199 000 zł651 m² 305,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetnie położona działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową o pow. 651m2 w powidzu przy ul. Kolejowej. Na terenie na którym położona jest nieruchomość nie ma aktualnego planu.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł29 300 m² 6,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MM Nieruchomości prezentuje niezabudowaną działkę o powierzchni 29 300 m2 w niewielkiej miejscowości Powidz w gminie Polanów. Działka oddalona zaledwie 17 km od Polanowa, 23 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka Powidz

Powidz,zachodniopomorskie

99 000 zł20 800 m² 4,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 20 800 m2 , w miejscowości Powidz, w powiecie koszalińskim, w gminie Polanów. Miejscowość położona jest w odległości 17 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Powidz

Powidz,zachodniopomorskie

95 000 zł9 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Prezentujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 9500 m2, w miejscowości Powidz, w powiecie koszalińskim, w gminie Polanów. Miejscowość położona jest w odległości 17 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

310 000 zł699 m² 443,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę, położoną w malowniczej miejscowości Ługi, zaledwie 550 m od Jezioro Niedzięgiel - idealne miejsce na wypoczynek i relaks w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł914 m² 983,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom położony nad jeziorem niedzięgiel/skorzęcińskim. Nieruchomość usytuowana jest w malowniczym otoczeniu natury, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 255 m² 131,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy, blisko jeziora i w otoczeniu przyrody? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1255 m w.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł3 600 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3600 m2, która jest idealnym miejscem na budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego. Działka znajduje się niedaleko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł830 m² 506,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna w Powidzu; dająca wiele różnych możliwości zabudowy, w bliskiej odległości od plaży, z dogodnym dojazdem i pełnym uzbrojeniem. Parcela zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 002 m² 518,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż - działka budowlana 1002 m nad jeziorem Niedzięgiel, powidz-Wybudowanie Oferta sprzedaży obejmuje atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Powidz

Powidz,zachodniopomorskie

99 000 zł20 400 m² 4,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 20 400 m2 (2,04 ha), w miejscowości Powidz, w powiecie koszalińskim, w gminie Polanów. Miejscowość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 140 m² 508,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy - pierwsza linia jeziora Niedzięgiel Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w pierwszej linii brzegowej jeziora Niedzięgiel.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Powidz

Powidz,zachodniopomorskie

120 000 zł4 041 m² 29,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 4041 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Powidz gm. Polanów. Nieruchomość położona w sąsiedztwie terenów leśnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 700 000 zł5 125 m² 331,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w Polanowie w gminie Powidz, powiat słupecki, działka nr 21/49 o pow. 0.5125 ha. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do jeziora Powidzkiego które posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Powidz +2 km

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:869 m²

Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem powidzkim salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie łazienka z prysznicem duży ganek i wiata garażowa drewniany blachodachówka z piorunochronem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Powidz +3 km

120 600 zł804 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działki w Kosewie (gmina Ostrowite) w okolicy ul. Łąkowej. Dostępne 3 działki o pow. 831m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Powidz +3 km

160 000 zł813 m² 196,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 319/63, rekreacyjna, kosewo blisko jeziora Powidz (około 700 m do plaży). Lokalizacja ul. Olszowa, kosewo, gmina Ostrowite, powiat słupecki. Kosewo - wieś w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Powidz +3 km

148 000 zł1 240 m² 119,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

A może to Twoje miejsce? Parcela o 1240 m2, oddalona 1250 m. od Jeziora Powidzkiego w cenie 124 000 zł.Działka położona w Kosewie, historycznej wsi, sięgającej korzeniami XIV wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Powidz +3 km

530 000 zł600 m² 883,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 600 m z drewnianym, piętrowym domkiem letniskowym, położona w miejscowości Ostrów, gmina Powidz (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Powidz +5 km

160 000 zł1 800 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Ostrowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i w niedalekiej odległości od jeziora. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Powidz +5 km

220 000 zł2 014 m² 109,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położone działki, znajdujące się na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego, o powierzchni 2014 m2 i 2499 m2 Działki sąsiadują z lasem od strony północnej, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Powidz +5 km

270 000 zł2 148 m² 125,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rekreacyjnej w miejscowości Ostrowo, gmina Powidz z warunkami zabudowy! Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 21,48 ar Typ działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Powidz +5 km

630 000 zł2 752 m² 228,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki rekreacyjnej w miejscowości Ostrowo, gmina Powidz, zabudowanej domkiem letniskowym całorocznym o powierzchni użytkowej 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Powidz +5 km

750 000 zł8 136 m² 92,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki ze stawem w miejscowości Ostrowo, gmina Powidz. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 8136 m2 Typ działki: budowlana Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Powidz +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Powidz,wielkopolskie

750 000 zł79 m² 9 493,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż komfortowy, całoroczny dom położony w malowniczym Powidzu, zaledwie 150 metrów od jeziora, w otoczeniu terenów objętych programem Natura 2000. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Widokowa

Powidz,wielkopolskie

357 930 zł1 746 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Duża ładna działka z wz bez pośrednika. Działka na wzgórzu z widokiem na czyste jezioro Powidzkie i pobliskie pola, pięknie o każdej porze roku. Z dala od zgiełku turystów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Wybudowanie

Powidz,wielkopolskie

439 000 zł1 228 m² 357,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas! Działka z wydanymi warunkami zabudowy - budowa budynku rekreacji indywidualnej i nie tylko. Na sprzedaż działka w 3 linii- jezioro niedzięgiel - wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 29 Grudnia

Powidz,wielkopolskie

440 000 zł300 m² 1 466,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek inwestycyjny w miejscowości Powidz, województwo wielkopolskie, powiat słupecki. - odległość od plaży niespełna 300m2! - Centrum 900m2 -> Lokalizacja, która sama się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Powidz,wielkopolskie

294 000 zł583 m² 504,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rekreacyjna w Polanowie, 10 min od Powidza - Twoje miejsce blisko Jeziora Powidzkiego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Powidz,wielkopolskie

850 000 zł168 m² 5 327,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która spełni oczekiwania osób szukających przestrzeni, spokoju i bliskości natury. Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Powidz

Powidz,wielkopolskie

199 000 zł703 m² 283,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana w malowniczym Polanowie, przy jeziorze w Powidzu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 703 m2 znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Powidz

Powidz,wielkopolskie

376 900 zł2 897 m² 130,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki budowlanej w miejscowości Powidz, woj. wielkopolskie. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 2897m2 Typ działki: rekreacyjna Media: prąd;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Powidz

Powidz,wielkopolskie

339 000 zł81 m² 4 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:304 m²

Na sprzedaż przedwojenny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 304 m2, w bliskiej odległości od plaży przy jeziorze Powidzkim. Budynek ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Park Powstańców Wielkopolskich

Powidz,wielkopolskie

1 400 000 zł557 m² 2 513,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: obiekt handlowy w Powidzu przy ul. Wojska Polskiego Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w centralnej części Powidza, przy ul. Wojska Polskiego, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Witkowska

Powidz,wielkopolskie

700 000 zł383 m² 1 828,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż: budynek magazynowo-usługowy w Powidzu Oferujemy na sprzedaż budynek magazynowo-usługowy zlokalizowany w Powidzu, usytuowany na działce o powierzchni 1300 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Powidz

Powidz,wielkopolskie

515 000 zł54 m² 9 537,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Na sprzedaż: domek letniskowy 54 m w Kosewie nad Jeziorem Powidzkim Oferuję na sprzedaż urokliwy domek letniskowy o powierzchni 54 m , położony na przestronnej działce o powierzchni.